Trwa ładowanie proszę czekać ...

VITAMIX HIT WŚRÓD BLENDERÓW!

23 maja 2016

Blender to dla wszystkich fanów koktajli urządzenie numer jeden. Dla mnie, fanki owocowych musów, sorbetów i koktajli czekoladowych – również. Dlatego też, wiele osób często prosi mnie o radę – który blender wybrać.

Rynek oferuje różnorodność pod względem marki, funkcji, wyglądu. Wszystko zależy więc od naszych preferencji i przede wszystkim, możliwości finansowych. Poniżej pozwolę sobie przedstawić blenderowy hit.

DOBRY BLENDER POWINIEN MIEĆ DOBRE PARAMETRY

Vitamix – mój ulubiony, prosty w obsłudze blender, urządzenie, które zbiera wyłącznie pozytywne opinie. Czy to powinno dziwić? Chyba nie, skoro Vitamix potrafi przygotować koktajle o niezwykle gładkiej strukturze i kremowej konsystencji nawet z orzechów, fig czy bardzo włóknistych liści. (http://sklep.puregreen.pl/vitamix Oczywiście jest to zasługa silnika o bardzo dużej mocy – ok. 7000 obrotów/min (takich blenderów się nie spotyka!). Należy pamiętać, że doskonale gładka struktura koktajlu świadczy o idealnym połączeniu składników, co z kolei gwarantuje najlepszy smak.

komponenty blendera Vitamix Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii, ostrza blendera Vitamix mogą być używane przez kilka lat. Jest to kolejny wyróżnik na rynku, gdyż w większości blenderów noże ulegają stępieniu, co powoduje przegrzewanie się silnika (oczywiście kiedy chcemy otrzymać koktajl o dosyć gładkiej strukturze).

Rok użytkowania tego urządzenia, a ostrza noży – jak nowe! Co więcej, tak jak na początku, przygotowanie pysznego koktajlu nie zajmuje więcej niż 5 minut! Jakoś tego blendera jest potwierdzona 7-letnią gwarancją!

Czy jakiś produkt w dzisiejszych czasach posiada 7-letnią gwarancję? Chyba nie. Jeśli chodzi o wyposażenie blendera, to posiada on 2-litrowy, poręczny kielich. Urządzenie jest dostępne w trzech kolorach – czarnym, czerwonym i białym.

zastosowanie blendera Czy są jakieś minusy tego blendera? Jedyną rzeczą, do której można mieć zastrzeżenia, z punktu widzenia klienta nie mającego do czynienia z tym urządzeniem, to cena Vitamix’a. Należy jednak w tym miejscu powiedzieć, że blender ten jest zdecydowanie wart swojej ceny, dlatego nie należy zniechęcać się ceną. Taki wydatek to inwestycja! Nic nie przygotuje lepiej koktajlu, masła z orzechów, mrożonych deserów czy lodów niż Vitamix.