Trwa ładowanie proszę czekać ...

Recenzja vitamix'a

18 maja 2016

Pewnie wiele osób zastanawia się, gdzie można znaleźć dla siebie idealny blender. Okazuje się, że taką rolę spełnić może specjalny sprzęt Vitamix, który cieszy się sporym zainteresowaniem. Jednak sporo kosztuje, ale z drugiej strony swojej ceny będzie on wart.

To takie urządzenie, które jest obecnie jednym z lepszych na rynku, gdy chodzi o blendery. Generuje moc na poziomie 1200 W i ma specjalnie przygotowywane ostrza, które bardzo sprawnie pracują. Dzięki nim można wygodnie miksować w dużym kielichu, który ma aż 2 litry pojemności.  (http://sklep.puregreen.pl/vitamix   Daje możliwość przygotowywania mrożonych lodów, specjalnych zup, sieka warzywa, przygotowuje gęste napoje smoothies oraz daje możliwość przygotowywania masła orzechowego czy mąki.

recenzja blendera Vitamix

Firma przygotowywała dla nas również specjalne pojemniki, które przeznaczone są do miksowania mokrych składników oraz osobne propozycje przygotowywane pod kątem tych suchych. Każdy kielich można dopasować również osobno i dokupić, gdy stwierdzimy, że będzie nam potrzebny. Producent dołącza także tamper, który jest wygodny i pozwala popychać w kierunku ostrza te kolejne składniki, które będziemy wkładać do urządzenia.

Nie trzeba się obawiać, że dotknie noża, ponieważ długością jest idealnie spasowany. Jest to wygodne i daje nam możliwość sprawniejszej pracy z urządzeniem. Do urządzenia dołączona jest specjalna płyta, na której znajdziemy ciekawe informację o tym jak sprzęt używać. Na pewno jego wielką zaletą będzie to, że urządzenie można raczej łatwo myć i nie będzie nam sprawiać zbyt wiele trudności. Wystarczy parę dni i na pewno uznacie, że to urządzenie doskonałe, które w wielu sytuacjach sprawdzi się doskonale.

Na pewno na jego pełne poznanie trzeba czasu, ale nie zmienia to faktu, że według mnie również jest to na rynku blenderów urządzenie obecnie wyjątkowe. Na uwagę zasługuje to jak wiele możliwości daje użytkownikom, dzięki temu, że ma dołączone pewne wygodne rozwiązania, które jak wiadomo mają go udoskonalać i sprawiać, że będziemy mieli więcej możliwości wykorzystania sprzętu.